[ PIERWSZE STRONY | LUDZIE I MASZYNY | ZLOTY | LINKI | IMPRESSUM | MAPA ]
Serwis Informacyjny Nowosądeckich Gar-Bus-ów
 Zakurzone aktualności, czasem przydatne ... Powrót do Menu/Aktualności 
 PIERWSZE STRONY
   Aktualności
   Archiwum
      2011
      2010
      2009
      2008
      2007
      2006
      2005
   Volkswageniana
 ARCHIWUM 2009

PIWNICZNA 16-18.10.2009 - XI SĄDECKI ZLOT VW GARBUSÓW Nasz zlot

Piwniczna 2009Po raz 11. Sądeccy Gar-Bus-iarze zaprosili wielbicieli Volkswagenów chłodzonych powietrzem na jesienne spotkanie do Piwnicznej. Jesienny zlot okazał się... zimowym.

Więcej w fotorelacji (opis, 236 zdjęć i 2 klipy wideo).

05.08.2009 22:15 - Po blisko rocznej przerwie strona powraca do światowej sieci. Przyczyny zawieszenia opisałem wcześniej (patrz Archiwum), nie chcę wracać do niemiłych wydarzeń, które były kolejnym dowodem, że państwo Polskie, jako instytucja, zbankrutowało, skoro oszustwa i korupcja są chronione prawem!
Strona powraca w wersji okrojonej: zawiera informacje o nas i fotorelacje zlotowe. Działy: Czytelnia i Galeria, Volkswageniana, Rozmaitości itd. usunięto, pozostały jedynie nieaktywne linki w Archiwum, jako świadectwo przeszłości strony. (webm)

Zapraszamy na XI Sądecki Zlot VW-Gar-Bus-ów Nasz zlot

Piwniczna 2009

Szczegółowe INFO o zlocie.

05.08.2009 - "ZALEGŁE" FOTORELACJE

Wraz z reorganizacją strony dodano zaległe fotorelacje z: Jubileuszowego X Sądeckiego Zlotu w Piwnicznej (2008), Spotkania VWeteranów w Rybniku (2008), Zlotu w Krakowie-Kryspinowie (2009) oraz Zlotu Pojazdów Zabytkowych w Nowym Sączu (2009).

Więcej w Archiwum fotorelacji.

POLSKIE GAR-BUS-Y czyli
WIELKA KSIĘGA POLSKICH VW-GARBUSÓW I VW-BUSÓW CHŁODZONYCH WIATREM

Zrodził się pomysł, już wstępnie uzgodniony z profesjonalnym wydawcą i grafikiem, wydania książki o polskich VW-Grabusach i VW-Busach i ich właścicielach. Książka ta zawierałaby: słownik "biograficzny" polskich Gar-Bus-ów i ich właścicieli, historię zlotów w Polsce, ciekawostki związane z Gar-Bus-ami i ... duuuużo zdjęć!

CZY CHCESZ, ABYŚCIE TY I TWÓJ GARBUS ZNALEŹLI SIĘ W TEJ KSIĘDZE?

JEŻELI TAK, TO PRZEŚLIJ DANE I ZDJĘCIA oraz odpowiednie oświadczenia o zgodzie na publikację danych i zdjęć.

ZLOTY i spotkania w Polsce. Organizatorzy zlotów, ale i uczestnicy, proszeni są o nadesłanie informacji o zorganizowanych (odwiedzonych) zlotach (tylko w Polsce).

CIEKAWOSTKI związane z Gar-Bus-ami. Jeżeli masz jakieś ciekawostki związane z garbusami, np. unikalne pocztówki, rzadkie modele, odznaki itp., to prosimy o zdjęcia lub reprodukcje.

Jeżeli masz jeszcze jakiś POMYSŁ, to napisz. Może uda się go zrealizować w książce.

Redakcja zastrzega sobie prawo wyboru tekstów i zdjęć, skrótów, zmian redakcyjnych itp. Ze względów na: ograniczoną objetość książki będzie możliwa publikacja co najwyżej jednego zdjęcia auta i osoby. Za to zdjęć ze zlotów będzie dużo więcej! Również opis będzie ujednolicony i dostosowany do przyjętego standardu.

SZCZEGÓŁY NA ULOTCE [ ściągnij ], która była rozdawana na ostatnim zlocie w Kryspinowie.

Termin nasyłania materiałów: 30 listopada 2009.

Jeżeli uda się do tego czasu zebrać dużo ciekawego i reprezentatywnego materiału i zostanie on zaakceptowany przez wydawcę, to książka ukaże się w lipcu 2010.

Liczę na szeroki odzew!!!
Piotr (Dziekan) - 15.07.2009 23:50
[ NOWOSĄDECKIE VW-GAR-BUS-Y.WWW.GARBUSY.NET ]