[ PIERWSZE STRONY | LUDZIE I MASZYNY | ZLOTY | LINKI | IMPRESSUM | MAPA ]
Serwis Informacyjny Nowosądeckich Gar-Bus-ów
 Stopka redakcyjna ... Powrót do Menu/Aktualności 
 IMPRESSUM
   Info | Kontakt | Banner
 INFORMACJE | KONTAKT | BANNER

Właściciele strony i prawa autorskie

Niekomercyjny serwis informacyjny dla i o nowosądeckich Volkswagenach chłodzonych powie- trzem i ich właścicielach. Strona dostępna jest pod adresami:

    http://www.garbusy.net
    http://garbusy.net

Właściciele strony: nieformalna grupa "Nowosądeckie Gar-Bus-y"
Przewodnik stada "Nowosądeckich Gar-Bus-ów": Marek Mróz
Odpowiedzialny za treść, webmaster: Piotr Gryglaszewski

Strona jest dostępna dla wszystkich internautów bez ograniczeń. Nie ma i nie będzie stref dla zarejestrowanych użytkowników, chronionych hasłem, czy też płatnych. Otwarty dostęp do strony nie oznacza jednak, że zamieszczone materiały nie są chronione prawem autorskim. Jeżeli chcesz skopiować jakieś materiały lub zdjęcia z tej strony i umieścić na swojej stronie, to zapytaj nas lub umieść na swojej stronie notkę informującą o ich pochodzeniu. Pamiętaj, że prawa autorskie dotyczą także internetu!

Ilustracje i teksty, których nie jestem autorem, zostały opatrzone w informacje o źródle, najczęściej w postaci adresu internetowego lub "logo" autora. Jeżeli jednak, w którymś przypadku zostały naruszone prawa autorskie, to zrobiłem to nieświadomie i proszę o kontakt, celem uzupełnienia danych. Strona zawiera ok. 25 tys. plików, o przeoczenie jest więc nietrudno.

Wszelkie prawa do użytych na tej stronie materiałów, nazw i znaków handlowych należą do ich właścicieli. Prawa autorskie do zdjęć, artykułów i komentarzy należą do ich autorów. Prawa do pozostałych treści należą do zespołu redagującego i webmastera.

Banner

Jeżeli chcesz zamieścić banner z linkiem do naszej strony skopiuj poniższy kod HTML i umieść go w swoim pliku:lub skopiuj poniższy obrazek bannerm.gif i sam zmajstruj odpowiedni link do naszej strony o adresie http://www.garbusy.net

Strona nowosądeckich VW chłodzonych powietrzem

Zdjęcie na bannerze pochodzi ze strony www.volkswagen.de.

Kod strony i serwery

Strona powstała w "standardowym" HTML za pomocą edytora tekstowego NOTEPAD. Przy przygotowaniu galerii wykorzystano pomocniczo Web Picture Creator 1.50, przy czym wygenerowany kod strony został poprawiony. Strona nie zawiera ramek, animacji Flash, appletów Java, formantów ActiveX i dodatków plug-in, nie zapisuje plików cookie, nie uruchamia tych lub tamtych skryptów i innych śmieci.

Strona może być ogladana w większości przeglądarek (np. Internet Explorer, Netscape, Opera, Mozilla/Firefox). Zalecana rozdzielczość monitora 1024x768, kodowanie ISO-8859-2. Wszystkie podstrony, za wyjątkiem galerii tworzonych za pomocą WPC 1.50, uzyskały pozytywny wynik walidacji W3C HTML 4.01 Transitional (test na pierwszej stronie).

Serwis gości na serwerach sloneczko.net (usługi internetowe na krakowskim Kazimierzu).
[ NOWOSĄDECKIE VW-GAR-BUS-Y.WWW.GARBUSY.NET ]