[ PIERWSZE STRONY | LUDZIE I MASZYNY | ZLOTY | LINKI | IMPRESSUM | MAPA ]
Serwis Informacyjny Nowosądeckich Gar-Bus-ów
 XVIII Sądecki Zlot VW Gar-Bus-ów Powrót do Menu/Aktualności 
 INFORMACJA o XVIII SĄDECKIM ZLOCIE VW GAR-BUS-ÓW w BARTKOWEJ Nasz zlot


Po raz osiemnasty, a licząc pre-zlot w Ciężkowicach (1997) i spotkania w Radocynie (2005 i 2015) po raz dwudziesty pierwszy, Sądeccy Gar-Bus-iarze zapraszają na garbate spotkanie. Po raz pierwszy wiosenne, ale tradycja jesiennych, kończących sezon zlotowy, w Kamienicy, będzie nadal pielęgnowana. Za organizację odpowiada klubowa młodzież. Zmiana pokoleń! Tak trzymać!


Bartkowa 2016


Termin:

Miejscowość:


Opłata za wjazd:

Zakwaterowanie:

Pogoda:

Naklejka:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Zgłoszenia i rezerwacja miejsc:

Rezerwacja noclegów:
29.04-01.05.2016

Bartkowa-Posadowa, gmina Gródek nad Dunajcem, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Wieś położona nad Jeziorem Rożnowskim przy drodze wojewódzkiej 975. Odległości: Rożnów - 5 km, Nowy Sącz - 25 km, Tarnów - 45 km, Kraków - 90 km.
Info o miejscowości.

Orientacyjne współrzędne GPS: N 49.75634, E 20.74682

Bez opłaty za wjazd.

Dom Wypoczynkowy "STALOWNIK" (WWW).
Adres: Bartkowa-Posadowa 264, 33-318 Gródek nad Dunajcem.

W trzech pawilonach mieszkalnych znajduje się 200 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (łazienki, TV). W centralnym pawilonie: sala jadalna, sale konferencyjne, disco i kawiarnia. Rozległy teren Domu Wczasowego obejmuje: boiska, plac zabaw dla dzieci, ogródek zabaw dla małych dzieci z basenikiem, plażę i strzeżone miejsce do kąpieli, pomost dla wędkarzy, zadaszone miejsce na ognisko i grill. W osobnym pawilonie znajduje się duże zaplecze rekreacyjne: sala sportowa, sala z tenisem stołowym, strzelnica na broń pneumatyczną.

Do naszej dyspozycji będzie bufet znajdujący się w ośrodku. Restauracja i pizzeria w odległości 1 km. W ośrodku znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, z której będziemy mogli korzystać (za opłatą). Po jeziorze kursuje statek wycieczkowy i istnieje możliwość rejsu po wodach rożnowskiego zalewu.

Cena za osobę/noc: 30 zł. Obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja noclegów!!!

Zobacz prognozę dla Bartkowej/Gródka nad Dunajcem.

Będzie (za symboliczną opłatą).

Piotrek Woźniak ("Rożniak" lub "Drożdżak").

tel. +48 794 614 273

Obowiązkowe!!! Ograniczona liczba miejsc noclegowych!!!

bezpośrednio w recepcji DW "Stalownik"
telefon: +48 663 401 355


Adres i pozostałe telefony kontaktowe: STALOWNIK/KONTAKT

Zlot ma charakter otwartego spotkania towarzyskiego. Organizator zapewnia jedynie rezerwację miejsca na spotkanie. Uczestnicy biorą udział w Zlocie na własną odpowiedzialność.

PLAN SPOTKANIA

Bez programu, spotkanie towarzyskie, tradycyjne ognisko, wycieczka po okolicy. W sobotę planowana jest "parada" dookoła Jeziora Rożnowskiego.

Impreza ma charakter spotkania, a nie zlotu, nie planowane są żadne konkursy, nagrody, koncerty, karaoke, ani oficjalne otwarcia i zamknięcia itp.
[ NOWOSĄDECKIE VW-GAR-BUS-Y.WWW.GARBUSY.NET ]